MİSYON

ORTİNOX A.Ş. süt ve meyve suyu başta olmak üzere gıda endüstrisinde faaliyet gösteren tüm müşterilerine teknolojik , yenilikçi , katma değeri yüksek ve hızlı çözümler sunan çevresine ve insana saygılı bir şirkettir.

VİZYON

Sağladığımız tüm ürün ve hizmetlerde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak; stratejik bir ortak gibi güven duyulan , sürdürülebilir büyüme hedefleyen, rekabet gücü yüksek, ürün portföyünü geliştiren, etkin , lider ve adından söz edilen bir firma olarak faliyet göstermek ve bunu sürdürmektedir.

Teknolojik

Mal ve hizmetlerin üretimde veya buna yönelik amaçların gerçekleştirilmesinde bilimsel veriler doğrultusundan, beceri , yöntem , işlem ve tekniklerin tümünü kullanırız.

Hızlı

Müşterimizin, esneklik, bulunurluk bilgisine kolay erişim, kişiselleştirilmiş ürün taleplerine etkin bir iş akışı sağlayarak, kalite yönetim sistemleri ışığında en hızlı cevabı veririz.

Yenilikçi

Eskiyi geliştirerek yeni ürünlerin, üretim proseslerinin , hizmet ve organizasyonların araştırılması, denenmesi, geliştirilmesi ve benimsenmesi temel prensiplerimizdendir.

Kalite Yönetimi

• Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak. Tüm çalışanların yeteneklerini en üst seviyede kullanabilen bireyler haline gelmeleri için eğitime ve ekip çalışmasına önem vermek. Kalite standartlarının ve sürekliliğin sağlanması.

daha fazla

Hakkımızda

• Ortinox Gıda Mak. A.Ş. Gıda endüstrisine müşteri ihtiyaçlarını doğru belirleyip, teknolojik, hızlı ve yenilikçi ürünleri sunabilmek amacıyla Ankara’da kurulmuştur. 15 yılı aşkın tecrübeli, uzman kadrosu ile anahtar teslim proje başta olmak üzere;

daha fazla
Top